افتتاحیه تلویزیون گردشگری
2018/05/06
رالی کلاسیک
2018/05/06

برنامه های استقبال از مسافرین

استان اصفهان به عنوان استان پیشرو در مهمان نوازی از گردشگران در بسیاری از مبادی ورودی شهر ایستگاه های استقبال از گردشگران تعبیه نموده و ضمن برپائی ایستگاه های سلامت در بین راه ها و راه اندازی سیاه چادر های محلی، پذیرائی از مسافران و گردشگران را به عنوان یکی از اولویت های برنامه های نوروزی تعیین نمود.

در این ایستگاه ها برنامه های متنوع برای جوامع هدف مختلف از جمله کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده بود. محلی برای رفع خستگی رانندگان و استفاده از خدمات تفریحی و استراحتگاه، فضای بازی و سرگرمی کودکان از جمله بازی های محلی و نقاشی و… از جمله خدمات ارائه گردیده در این محل ها بود.

این استقبال و مهمان نوازی محدود به ورودی های زمینی نبوده و در برگیرنده دیگر ورودی ها از جمله ایستگاه راه آهن اصفهان و فرودگاه شهید بهشتی بود.

جناب آقای دکتر فریدون الهیاری با حضور در فرودگاه شهید بهشتی شهر اصفهان در روز ششم فروردین ۱۳۹۷ شخصا به استقبال میهمانان نوروزی رفته و با هدایایی از صنایع دستی اصفهان به ایشان خوش آمد گویی کردند.

این استقبال همراه با اجرای موسیقی سنتی اقوام و رقص محلی ایشان و نمایش های سنتی کودکان ملبس به لباس های رنگین سنتی ایران زمین بود.

مصاحبه های جانبی و نظرسنجی از مسافرین خروجی از شهر اصفهان نیز از جمله اقدامات صورت گرفته در این محل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *