طرح آشنا سازی جوانان با مفهوم و برنامه های اقتصاد مقاومتی
2017/07/10
بازدید مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از موسسه مردم نهاد ترنم زیبای زندگی
2017/07/10

طرح هفت راز بزرگ کارآفرینی در شهر طالخونچه

موسسه مردم نهاد ترنم زیبای زندگی جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی در جامعه و پیرو برگزاری همایش جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار  و با هدف انتقال تجارب بانوان کارآفرین و بهینه کاوی تجارب بانوان کارآفرین و موفق جامعه اقدام به برگزاری دومین دوره اصول و مبانی کارآفرینی خود در شهر طالخونچه با حمایت باغ بانوان و شهرداری طالخونچه نموده است.
این دوره در تاریخ ۱۴/۰۲/۱۳۹۶ به مدت ۳ ساعت آموزشی در سالن اجتماعات شهید آوینی طالخونچه و با حضور ۱۲۰ نفر از بانوان طالخونچه که در زمینه تولید مواد غذایی، گلیم و فرش بافی، دام پروری و خدمات حسابداری و آموزشی فعال بودند و نیاز به آشنایی با اصول و مبانی کارآفرینی جهت توسعه کسب و کار خود در سطح استان و کشور و ایجاد بازارهای صادراتی داشتند انجام گردید.
در این دوره سرکار خانم مهندس عابدیان از کارآفرینان و فعالان اجتماعی طالخونچه و جناب مهندس علامی ریاست محترم شورای شهر طالخونچه به ایراد سخن و بیان تجربیات خود پرداختند پس از آن استاد محمد مهرچیان به تدریس اصول و مبانی کارآفرینی پرداخته و کلیات طرح هفت راز بزرگ کارآفرینی با مخاطبان مطرح نمودند.
این دوره شاهد استقبال بالای مخاطبان و ثبت نام در دوره بوده و مخاطبان تقاضا داشتند از کارآفرینان برتر و صادر کنندگان نمونه استان نیز در این دوره ها جهت انتقال تجارب و ارائه راه­کارهای موفقیت در کارآفرینی دعوت به عمل آید.
این ورک شاپ با حمایت سازمان ورزش و جوانان، اتاق بازرگانی اصفهان و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان اصفهان برگزار گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.