حضور سازمان مردم نهاد ترنم زیبای زندگی در یازدهمین همایش سازمان های غیر دولتی کشور
2018/03/10
افتتاحیه تلویزیون گردشگری
2018/05/06

گزارش عملکرد طرح تولید محتوای تصویری برای کسب و کار اجتماعی

طرح تولید محتوای تصویری برای کسب و کار اجتماعی به همت سازمان ورزش و جوانان استان اصفهان توسط موسسه مردم نهاد ترنم زیبای زندگی در تاریخ ۰۵/۱۲/۱۳۹۶ الی ۲۰/۰۱/۱۳۹۷ در شهرستان های اصفهان، کاشان، خمینی شهر و نطنز برگزار گردید.

در این طرح که بیش از ۴۰۰۰ نفر مخاطب حضور داشتند و راجب به روش های تولید محتوا برای کسب و کارهای اجتماعی در فضاهای شهری با نگاه ویژه به حوزه گردشگری بحث و تبادل نظر گردید.

در این طرح افراد با تکیه بر توان کار تیمی در کارآفرینی با محوریت کسب و کار اجتماعی با هدایت مربیان و برگزارکنندگان تمرین نمودند.

از اهداف این طرح افزایش توان منابع انسانی سازمانی در کسب و کار اجتماعی  بود که مربیان و اساتید ضمن ارائه مطالب مطروحه به عنوان تمرین در بین جلسات از حضار درخواست بررسی میدانی راجب موضوع مطروحه را داشتند. در جلسه پایانی نیز ضمن بررسی نسبت به تجارب افراد در سازمان های خود و تمرین انجام شده با هدایت استاد روش های ترویج کسب و کار های اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت و حضار با تمرین های عملی و دریافت مطالب علمی از اساتید در پایان، به افزایش مهارت در برخورد با منابع انسانی خود و هدایت سازمان خود به سمت کارآفرینی اجتماعی دست پیدا کردند.

 

                                                                                               دبیر موسسه

                                                                                    مردم نهاد ترنم زیبای زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.