برنامه های استقبال از مسافرین
2018/05/06
نوروزگاه (برنامه های چهلستون)
2018/05/06

رالی کلاسیک

رالی اتومبیل های کلاسیک یکی از برنامه های هیجان انگیز نوروز ۱۳۹۷ در شهر اصفهان بود. این رالی تفریحی که در محور تاریخی فرهنگی چهارباغ عباسی و میدان نقش جهان اصفهان برگزار گردید شادی مضاعفی به گردشگران نوروزی استان اصفهان داد.

حضور تعداد چشم گیری از خودروهای کلاسیک به طور همزمان در سطح شهر اصفهان و حرکت هماهنگ و کارناوال یکپارچه آنها در مسیری غز میدان انقلاب اسلامی در مجاورت سی و سه پل و عبور این خودروها از خیابانهای مرکزی شهر و ورود به میدان تاریخی نقش جهان زیبایی و نشاطی مثال زدنی به همراه داشت.

در طی این مسیر شهروندان و مسافران بسیاری با این کارناوال همراه شده به عکاسی و بازدید پرداخته و با این خودروها تا مقصد نهایی در مجاورت مسجد جامع عباسی در میدان نقش جهان همراهی نمودند.

وجود خودروهایی رنگارنگ کلاسیک و خاص و بی رقیب از جمله خودرویی ۸۱ ساله در این میان به جذابیت برنامه افزود.

این حرکت که برای چندمین بار در سهر گنبدهای فیروزه ای رقم میخورد گامی در مسیر گسترش این گونه فعالیت ها و افتتاح موزه خودروهای کلاسیک در شهر اصفهان بود.

فریدون اله یاری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در مصاحبه اختصاصی با تلویزیون گردشگری ایران از اجرای ۴ برنامه رالی در سطح استان اصفهان خبر داد و افزود: با دیدن اتومبیل های کلاسیک در سطح شهر، خاطرات زیبا و نوستالژیک زیادی برای مردم زنده شده است.

مهندس درخشان نیز در این باره به تلویزیون گردشگری گفت:

مژده ما به اصفهانی های عزیز ومسافران شهر گنبد های فیروزه ای، برگزاری مسابقات مفرح رالی خانوادگیست که روز های پر هیجانی را برای آنها رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *