پیوستن سایت جهانی چهلستون به کمپین ساعت زمین
2018/05/06
چوگان
2018/05/06

رالی ملی خانوادگی سفور

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از مهم‌ترین برنامه‌های میراث فرهنگی استان اصفهان در ایام نوروز را اجرای برنامه نوروزگاه در شهرستان‌های مختلف استان دانست وگفت: اجرای سومین جشنواره رالی خانوادگی در قالب «جشنواره ملی سفور» از شیرین ترین رویدادهایی بود که نوروزی به یادماندنی را برای خانواده های ایرانی رقم زد.

فریدون اله یاری ابراز داشت: در راستای برگزاری این جشنواره، گردشگران نوروزی و شهروندان شهرهای تاریخی اصفهان و گرگاب در محور گردشگری شمال شهر اصفهان گرد هم آمدند و رالی خانوادگی از ورودی ورزشگاه بزرگ نقش جهان اصفهان در شمال این شهر آغاز و در اتوبان اصفهان به سمت تهران در مسیری به طول ۱۰ کیلومتر تا شهر تاریخی گرگاب ادامه یافت.

اجرای برنامه های متنوع با محوریت مشارکت شهروندان و مسافران نوروزی از جمله اقدامات خاص نوروز ۹۷ بود. اجرای جشنواره های ملی و یکپارچه زیبایی این رویدادها را دو چندان نمود و در افزایش شور و نشاط نوروزی اثری دوچندان داشت.

در برنامه ملی رالی خانوادگی سفور حضور گرم شهروندان در کنار یکدیگر و اجرای برنامه ای پرشور و نشاط و سراسر هیجان مثال زدنی بود.

اجرای متفاوت این برنامه در شهر اصفهان و شهرستانهای این استان به صورت هماهنگ و با یک نما و برنامه واحد زیبایی این حرکت را دو چندان نمود. خودروهای شرکت کننده با نصب شماره مشخص دریافت شده پس از ثبت نام اینترنتی و سپس حضوری، در محل مشخص در روی درب خودرو خویش، و چندین شعار فرهنگی در روی بدنه خودروها به حاضرین در رالی پیوستند. کلیه خودروها مزین به پرچم باشکوه ایران اسلامی و سه رنگ پرافتخارش گردیده و مسیر اجرای برنامه را با نمادهای رنگین طی نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.