چوگان
2018/05/06
کاشان نوروز ۱۳۹۷
2018/05/07

رالی خمینی شهر

جشنواره ملی رالی تور خانوادگی سفور در خمینی شهر اصفهان

جشنواره ملی رالی خانوادگی یکی از سیاست های اجرائی سازمان میراث فرهنگی در کل کشور بود. این طرح که در نقاط مختلف استان با مشارکت نهادهای عمومی مانند شهرداری ها انجام گردید. جشنواره رالی خانوادگی خمینی شهر اصفهان نیز در راستای سیاست گذاری سازمان با مشارکت شهرداری خمینی شهر و استقبال فراوان مردم در تاریخ ۶/۱/۱۳۹۷ برگزار گردید.

این جشنواره از باغ بانوان خمینی شهر آغاز گردید و با حرکت خود جوش و استقبال بیش از ۱۰۰۰ خانواده، در فضائی شاد و مفرح ادامه پیدا کرد. در ابتدای این جشنواره مردم با حضور پرشور در باغ بانوان ماشین های خود را با بادکنک، برچسب های نوروزی، نقاشی ماشینی خلاقانه، نقاشی صورت کودکان و … تزئین نموده و حرکت جمعی جشنواره آغاز گردید.

در طول مسیر جشنواره یگان های انتظامی با پوشش مناسب ترافیکی جشنواره و اسکورت ماشین ها در بخش های مختلف حضور داشته و بحمدالله این جشنواره بدون هیچگونه تصادف و اختلال در ترافیک شهری انجام گردید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، در مصاحبه اختصاصی با تلویزیون گردشگری گفت: جشنواره ملی رالی تور خانوادگی سفور که با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خمینی شهر و اداره کل میراث فرهنگی استان به اجرا درآمد با استقبال پرشور مردم و مسافرانی که به این منطقه آمده بودند، روبرو شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.