دوره کارآفرینی دختران مطهر با حضور ۱۷۰ دختر جوان برگزار گردید
2017/07/18
عضو گیری موسسه مردم نهاد ترنم زیبای زندگی
2017/07/25

دومین دوره کارآفرینی دختران مطهر با حضور ۳۳۰ دختر جوان برگزار گردید

در ادامه دوره کارآفرینی دختران مطهر ویژه دختران ۱۴ تا ۲۴ سال به همت موسسه مردم نهاد ترنم زیبای زندگی، هلدینگ کافل، شورای عالی بانوان و باغ بانوان شهر طالخونچه مبارکه دومین همایش با حضور ۳۳۰ دختر جوان به مدت ۳ ساعت در تاریخ ۰۱/۰۵/۹۶ برگزار گردید.

سخنران این جلسه جناب آقای مهرچیان بودند و شیوه برگزاری این همایش به صورت ورک شاپ بوده، مخاطبین با مشارکت در بحث نظرات خود و ایده های خود راجع به مهارت های نه گفتن مورد بحث و بررسی قرار دادند.

میهمان ویژه این جلسه سرکار خانم مهندس سعیدی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی مبارکه و طالخونچه بودند که ضمن حضور تجارب خود را از دوران جوانی و راه­کارهای رسیدن به موفقیت و حضور در مجلس شورای اسلامی را مطرح نمودند. ایشان با اشاره به اینکه تمام دختران جوان مومن با تکیه بر توانمندی های ذاتی خود و اراده قوی ضمن حفظ اصول و مبانی شرعی و عرفی می توانند در صحنه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی حضوری موفق داشته باشند، یادآور شدند خانم ها بایستی در زندگی خانوادگی خود نقش همسر و مادری خود را با کمال دقت انجام داده و در عرصه اجتماعی و سیاسی نیز با تکیه بر تعقل و توانمندی خود بدون پرداختن به حواشی در جامعه رسالت خود را انجام رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.